U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Holle Steeg: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
| Regel 21: | Regel 21: | ||
|- | |- | ||
| 6 || Adrianus || || Kerkhof || | | 6 || Adrianus || || Kerkhof || | ||
|- | |||
| 3 || Hendrikus || van || Delft || | |||
|- | |||
| 5 || Marinus A. || van || Delft || | |||
|} | |} | ||
Versie van 14 feb 2022 14:49
Holle Steeg
Raadsbesluit 9 april 1941.
Deze weg is in de volksmond steeds alzo genoemd geweest.
Daarom de benaming aldus vastgesteld.
De naam Holle Steeg is verdwenen.
Hol wil zeggen: ligt lager dan de aangrenzende akkers, met mogelijk aan weerszijden een aarden wal; steeg is de aanduiding voor een smalle straat.
Bewoners van de Holle Steeg (huisnummerboek 1941)
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Wilhelmus | Groenendaal | ||
| 2 | Theodorus Joseph W. | Doreleijers | ||
| 4 | Nicolaas | Kerkhof | ||
| 6 | Adrianus | Kerkhof | ||
| 3 | Hendrikus | van | Delft | |
| 5 | Marinus A. | van | Delft |
Bewoners van de Hollesteeg (huisnummerboek januari 1945)
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Jos. W. | Doreleijers | Doorgehaald | |
| 3 | Hendr. | van | Delft | |
| 4 | Nic. W. | Kerkhof | ||
| 5 | Mar. A. | van | Delft | |
| 6 | Adr. | Kerkhof |
Bronnen, noten en/of referenties
|