U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bunderstraat: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k (/* Bewoners van de Bunderstraat (Huisnummerboek 1941)) |
|||
| Regel 65: | Regel 65: | ||
|- | |- | ||
| 8 || Johannes || || Dekkers || | | 8 || Johannes || || Dekkers || | ||
|- | |||
| 44 || Johannes || || Verhagen || | |||
|- | |||
| 40 || Martinus J. || || Mettler || | |||
|- | |||
| 38 || Adrianus || || Eijkemans || | |||
|- | |||
| 48 || J.M. || || Schellekens || | |||
|- | |||
| 50 || Antonius H. || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| 52 || Johannes || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| 52 || Henri || van || Tartwijk || Inwonend | |||
|- | |||
| 56 || Elisabeth || || Verhoeven || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 56 || Adrianus A. || van || Gestel || Doorgehaald/Inwonend | |||
|- | |||
| 56 || Adrianus || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| 58 || Marinus || || Verhoeven || Doorgehaald | |||
|- | |||
| 58 || Elisabeth || || Verhoeven || | |||
|} | |} | ||
Versie van 22 feb 2022 15:23
Bunderstraat
Raadsbesluit 26 augustus 1937.
Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773.
Bewoners van de Bunderstraat (Huisnummerboek 1941)
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 41 | Hendrikus | Wouters | ||
| 41 | Wed. M. | Gevers | Inwonend | |
| 37 | Wilhelmus | van | Helvoort | |
| 35 | Johannes | van | Zutphen | e.a. |
| 33 | Adrianus | van | Helvoort | |
| 31 | Adrianus M.J. | Timmermans | ||
| 34 | Adrianus | Verhagen | ||
| 32 | Johannes | Smits | e.a. | |
| 32 | Petronella | Smits | ||
| 32 | Gerardus | Smits | ||
| 26 | Antonius W. | de | Hommel | |
| 24 | Adrianus J. | van der | Aa | |
| 25 | Hendrikus | van de | Greef | |
| 25 | Johannes C. | Hermes | Doorgehaald/Inwonend | |
| Ongenummerd | P.J. | van der | Heijden | |
| 23 | Hendrikus | Martens | ||
| 21 | Lambertus | Mutsaars | ||
| 19 | Wed. Wilh. | Eijkemans | ||
| 17 | Antonius | van den | Langenberg | |
| Ongenummerd | Bouwterrein | |||
| 11 | Wed. Christianus | Mettler | ||
| 14 | Petrus J.M, | van | Galen | |
| 5 | Johannes H. | de | Bitter | |
| 2 | Wilhelmus | van | Esch | |
| 4 | Adrianus | van | Houtum | |
| 8 | Johannes | Dekkers | ||
| 44 | Johannes | Verhagen | ||
| 40 | Martinus J. | Mettler | ||
| 38 | Adrianus | Eijkemans | ||
| 48 | J.M. | Schellekens | ||
| 50 | Antonius H. | Kooijmans | ||
| 52 | Johannes | Kooijmans | ||
| 52 | Henri | van | Tartwijk | Inwonend |
| 56 | Elisabeth | Verhoeven | Doorgehaald | |
| 56 | Adrianus A. | van | Gestel | Doorgehaald/Inwonend |
| 56 | Adrianus | Kooijmans | ||
| 58 | Marinus | Verhoeven | Doorgehaald | |
| 58 | Elisabeth | Verhoeven |
Bewoners van de Bunderstraat (Huisnummerboek januari 1945)
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Cth. | van | Esch | Toegevoegd: Van Esch, Adrianus inwonend |
| 4 | Adr. | van | Houtum | Toegevoegd: Van Houtum inwonend |
| 5 | Joh. H. | de | Bitter | |
| 8 | Joh. | Dekkers | ||
| 11 | Wed. C. | Mettler | ||
| 14 | P.J. | van | Galen | |
| 17 | Ant. | van den | Langenberg | |
| 19 | Weduwe W. | Eijkemans | Doorgehaald; toegevoegd: J.G.J. Kemps van Heeswijk | |
| 21 | Lamb. | Mutsaars | ||
| 23 | Hendr. | Martens | ||
| 24 | ADR. J. | van der | Aa | |
| 25 | Hendr. | van de | Greef | Steenbakkers, Leonardus inwonend |
| 26 | Ant. | Eijkemans | ||
| 31 | Andr. M.J. | Timmermans | ||
| 32 | Petra en Gez. | Smits | Doorgehaald Van Liempd, J.H. (inwonend) | |
| 33 | Adr. | van | Helvoort | |
| 34 | Adr. | Verhagen | ||
| 35 | Joh. - J.J. - A. | van | Zutphen | |
| 37 | W. | van | Helvoort | |
| 38 | Adr. | Eijkemans | en Eijkemans, Joh. M. (inwonend) | |
| 40 | Mart. J. | Mettler | ||
| 41 | Wed. M. | Gevers | ||
| 44 | Joh. | Verhagen | ||
| 48 | Joh. M. | Schellekens | ||
| 50 | Ant. H. | Kooijmans | ||
| 52 | Joh. | Kooijmans | Doorgehaald. Toegevoegd: stelenfabriek | |
| 56 | Adr. | Kooijmans | ||
| 58 | Eth. M. | Verhoeven | en Steenbakkers, Mart. (inwonend) |
Bronnen, noten en/of referenties
|