U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Bunderstraat: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 153: | Regel 153: | ||
|} | |} | ||
== '''Bewoners van de Bunderstraat in 1967'''<ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: == | == '''Bewoners van de Bunderstraat in 1952 <ref>archief Harmonie Sint Cecilia 1952</ref>:''' == | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Nr. !! Voornaam !! Tussenvoegsel !! Achternaam !! Opmerking | |||
|- | |||
| 8 || J.J. || || Verhagen || | |||
|- | |||
| 13 || H. || v. || Kaathoven || | |||
|- | |||
| 14 || P. || v. || Galen || | |||
|- | |||
| 15 || J. || v. || Kaathoven || | |||
|- | |||
| 24 || L. || || Constant || | |||
|- | |||
| 25 || Chr. || || Mettler || | |||
|- | |||
| 32 || J. || v. || Liempd || | |||
|- | |||
| 40 || M.J. || || Mettler || | |||
|- | |||
| 42 || H. || v. || Tartwijk || | |||
|- | |||
| 44 || J. || || Verhagen || | |||
|- | |||
| 46 || J.J.G. || || Verhagen || | |||
|- | |||
| 48 || J.H. || || Rutten || | |||
|- | |||
| 50 || A.M. || || Kooijmans || | |||
|- | |||
| 58 || M. || || Steenbakkers || | |||
|- | |||
| 77 || A.M. || de || Vries || | |||
|- | |||
| 87 || C.J. || || Bisschop || | |||
|- | |||
| 101 || A.M.J. || || Timmermans || | |||
|- | |||
| 101 || J.H. || v.d. || Heuvel || | |||
|} | |||
== '''Bewoners van de Bunderstraat in 1967''' <ref>Huisnummerregister Schijndel 15 april 1967 (BHIC 4514/4515)</ref>: == | |||
De Bunderstraat behoorde bij de [[Servatiusparochie centrum]]. Daar waar dit afwijkt staat dit vermeld in de kolom “opmerking”. | De Bunderstraat behoorde bij de [[Servatiusparochie centrum]]. Daar waar dit afwijkt staat dit vermeld in de kolom “opmerking”. | ||
Versie van 23 jun 2023 14:37
Bunderstraat[1]
Raadsbesluit 26 augustus 1937.
Deze straat wordt sinds mensenheugenis zo genoemd. Ook reeds in 1773.
Bewoners van de Bunderstraat in 1941 [2]:
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 41 | Hendrikus | Wouters | ||
| 41 | Wed. M. | Gevers | Inwonend | |
| 37 | Wilhelmus | van | Helvoort | |
| 35 | Johannes | van | Zutphen | e.a. |
| 33 | Adrianus | van | Helvoort | |
| 31 | Adrianus M.J. | Timmermans | ||
| 34 | Adrianus | Verhagen | ||
| 32 | Johannes | Smits | e.a. | |
| 32 | Petronella | Smits | ||
| 32 | Gerardus | Smits | ||
| 26 | Antonius W. | de | Hommel | |
| 24 | Adrianus J. | van der | Aa | |
| 25 | Hendrikus | van de | Greef | |
| 25 | Johannes C. | Hermes | Doorgehaald/Inwonend | |
| Ongenummerd | P.J. | van der | Heijden | |
| 23 | Hendrikus | Martens | ||
| 21 | Lambertus | Mutsaars | ||
| 19 | Wed. Wilh. | Eijkemans | ||
| 17 | Antonius | van den | Langenberg | |
| Ongenummerd | Bouwterrein | |||
| 11 | Wed. Christianus | Mettler | ||
| 14 | Petrus J.M, | van | Galen | |
| 5 | Johannes H. | de | Bitter | |
| 2 | Wilhelmus | van | Esch | |
| 4 | Adrianus | van | Houtum | |
| 8 | Johannes | Dekkers | ||
| 44 | Johannes | Verhagen | ||
| 40 | Martinus J. | Mettler | ||
| 38 | Adrianus | Eijkemans | ||
| 48 | J.M. | Schellekens | ||
| 50 | Antonius H. | Kooijmans | ||
| 52 | Johannes | Kooijmans | ||
| 52 | Henri | van | Tartwijk | Inwonend |
| 56 | Elisabeth | Verhoeven | Doorgehaald | |
| 56 | Adrianus A. | van | Gestel | Doorgehaald/Inwonend |
| 56 | Adrianus | Kooijmans | ||
| 58 | Marinus | Verhoeven | Doorgehaald | |
| 58 | Elisabeth | Verhoeven |
Bewoners van de Bunderstraat in 1945 [3]:
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Bijschrift |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Cth. | van | Esch | Toegevoegd: Van Esch, Adrianus inwonend |
| 4 | Adr. | van | Houtum | Toegevoegd: Van Houtum inwonend |
| 5 | Joh. H. | de | Bitter | |
| 8 | Joh. | Dekkers | ||
| 11 | Wed. C. | Mettler | ||
| 14 | P.J. | van | Galen | |
| 17 | Ant. | van den | Langenberg | |
| 19 | Weduwe W. | Eijkemans | Doorgehaald; toegevoegd: J.G.J. Kemps van Heeswijk | |
| 21 | Lamb. | Mutsaars | ||
| 23 | Hendr. | Martens | ||
| 24 | ADR. J. | van der | Aa | |
| 25 | Hendr. | van de | Greef | Steenbakkers, Leonardus inwonend |
| 26 | Ant. | Eijkemans | ||
| 31 | Andr. M.J. | Timmermans | ||
| 32 | Petra en Gez. | Smits | Doorgehaald Van Liempd, J.H. (inwonend) | |
| 33 | Adr. | van | Helvoort | |
| 34 | Adr. | Verhagen | ||
| 35 | Joh. - J.J. - A. | van | Zutphen | |
| 37 | W. | van | Helvoort | |
| 38 | Adr. | Eijkemans | en Eijkemans, Joh. M. (inwonend) | |
| 40 | Mart. J. | Mettler | ||
| 41 | Wed. M. | Gevers | ||
| 44 | Joh. | Verhagen | ||
| 48 | Joh. M. | Schellekens | ||
| 50 | Ant. H. | Kooijmans | ||
| 52 | Joh. | Kooijmans | Doorgehaald. Toegevoegd: stelenfabriek | |
| 56 | Adr. | Kooijmans | ||
| 58 | Eth. M. | Verhoeven | en Steenbakkers, Mart. (inwonend) |
Bewoners van de Bunderstraat in 1952 [4]:
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| 8 | J.J. | Verhagen | ||
| 13 | H. | v. | Kaathoven | |
| 14 | P. | v. | Galen | |
| 15 | J. | v. | Kaathoven | |
| 24 | L. | Constant | ||
| 25 | Chr. | Mettler | ||
| 32 | J. | v. | Liempd | |
| 40 | M.J. | Mettler | ||
| 42 | H. | v. | Tartwijk | |
| 44 | J. | Verhagen | ||
| 46 | J.J.G. | Verhagen | ||
| 48 | J.H. | Rutten | ||
| 50 | A.M. | Kooijmans | ||
| 58 | M. | Steenbakkers | ||
| 77 | A.M. | de | Vries | |
| 87 | C.J. | Bisschop | ||
| 101 | A.M.J. | Timmermans | ||
| 101 | J.H. | v.d. | Heuvel |
Bewoners van de Bunderstraat in 1967 [5]:
De Bunderstraat behoorde bij de Servatiusparochie centrum. Daar waar dit afwijkt staat dit vermeld in de kolom “opmerking”.
| Nr. | Voornaam | Tussenvoegsel | Achternaam | Opmerking |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wilh. C. | Hellings | ||
| 2 | Elis. M. | van | Esch | |
| 4 | Andr. | van den | Boogaard | Doorgehaald |
| 6 | Johan J. | Verhagen | ||
| 8 | B.L.O. School | |||
| 10 | Maria | Merks | Wed. van Galen | |
| 11 | Adr. | Brouwers | ||
| 12 | Theod. A. | van | Gimst | |
| 13 | Hendr. | van | Kaathoven | |
| 14 | Wilh. H. | van | Kaathoven | Doorgehaald |
| 14 | Adr. J. | Oerlemans | ||
| 15 | Petr. C. | van | Kaathoven | |
| 16 | Hendr. J. | van | Els | |
| 18 | Joh. J. | van de | Vleuten | |
| 18 | Fr. J.M. | Verhoeven | ||
| 20 | Petr. G. | Verhagen | ||
| 20a | Wilh. P. | Sleutjes | ||
| 20b | Petr. | de | Graaf | |
| 20c | Ger. J. | van | Heertum | |
| 20d | Theod. M. | van | Erp | Wed. van de Ven/doorgehaald |
| 20d | W.L. | Spijkers | Doorgehaald | |
| 20d | Martin | Steenbakkers | ||
| 20e | J.A. | Groenendaal | Wed. Mar. van Uden/doorgehaald | |
| 20e | M. | Steenbakkers | ||
| 20f | Gijsb. | Smits | Doorgehaald | |
| 20f | J.K. | van | Roosmalen | |
| 20g | Wilh. | van | Uden | Doorgehaald |
| 20g | Joh. | van de | Ven | Wed. van Uden |
| 20g | Adr. G.M. | Kastelijn | Inwonend | |
| 20h | Maria | Heesakkers | Wed. Vorstenbosch | |
| 20h | Adr. J.L.M. | Vorstenbosch | Inwonend | |
| 20k | Wilh. R. | den | Otter | |
| 20l | Wilh. | Terneuzen | ||
| 20l | Corn. | van | Hemmen | |
| 20m | Johan | Beekmans | ||
| 20n | Lamb. J. | van der | Heijden | |
| 20o | Wilh. | Smulders | Wed. van Zandvoort | |
| 20p | Mart. L. | van der | Heijden | |
| 20q | Theod. | van | Osch | |
| 20r | Mart. M. | van | Roosmalen | |
| 21 | Ant. C. | Schuurmans | ||
| 23 | Ant. | Geerts | ||
| 24 | Hendr. | van den | Nieuwenhuisen | Doorgehaald |
| 24 | Josina | van den | Bergh | |
| 25 | Maria | van | Roosmalen | Wed. Mettler |
| 26 | Joh. | van der | Heijden | Doorgehaald |
| 26 | Franc. P. | Bekkers | ||
| 27 | Christ. | Mettler | ||
| 29 | Joh. W.H. | Steenbakkers | ||
| 30 | Christ | van den | Dungen | |
| 31 | Jan. O. | Schepens | ||
| 32 | Ant. J.O. | van der | Laar | |
| 33 | Joh. M. | van der | Linden | |
| 34 | Adr. H. | Louwerensen | ||
| 34a | Jozef A.M. | Peeters | ||
| 34b | Joh. A.J. | van den | Heiligenberg | |
| 35 | Mart. P.J. | Claassen | ||
| 36 | Henr. J. | van | Esch | |
| 37 | Wilh. M. | Mutsaars | ||
| 38 | Petr. | van | Boxtel | Parochie Boschweg |
| 39 | Johan | van | Meersbergen | |
| 42 | Johan J. | Timmermans | Parochie Boschweg | |
| 43 | Ant. | van den | Langenberg | |
| 44 | Ant. F. | van | Houtum | Doorgehaald. Parochie Boschweg |
| 44 | Arn. M.W. | Hermes | Parochie Boschweg | |
| 45 | Hendr. | Eijkemans | Wed. Mutsaars | |
| 46 | Jos. M.M. | van | Heertum | Parochie Boschweg |
| 47 | Bern. C. | Mettler | ||
| 48 | Hendr. J. | Verhagen | Parochie Boschweg | |
| 50 | Hendr. J. | Habraken | Parochie Boschweg | |
| 51 | Christ. C. | van der | Heijden | |
| 52 | Hendr. | van | Tartwijk | Parochie Boschweg |
| 54 | Adr. J. | van der | Aa | Parochie Boschweg |
| 55 | Hendr. | van de | Graaf | |
| 56 | Jan. J.G. | Verhagen | Parochie Boschweg | |
| 57 | Joh. C. | Speeks | ||
| 58 | Joh. B. | van | Uden | Parochie Boschweg |
| 59 | Wilh. M. | Speeks | ||
| 60 | Hendr. J.M. | van de | Leest | Doorgehaald. Parochie Boschweg |
| 60 | Opslagplaats fa. Kooijmans | |||
| 66 | Franc. G. | Kooijmans | ||
| 68 | Mart. | Steenbakkers | ||
| 69 | Adr. | van | Rozendaal | |
| 71 | Joh. M. | van | Delst | Wed. van Extel |
| 73 | Ger. M. | Steenbakkers | ||
| 75 | Ger. G. | Verhagen | ||
| 77 | Joh. H. | van | Houtum | |
| 79 | Wilh. | Kooijmans | ||
| 79 | Corn. | Keetels | Inwonend | |
| 81 | Lamb. F. | van der | Pas | |
| 83 | Ant. C. | de | Jong | |
| 85 | Joan. | Verhagen | ||
| 87 | Adr. J. | van der | Eerden | Doorgehaald |
| 87 | Andries A. | van den | Boogaard | |
| 89 | Car. T.A. | van der | Wielen | |
| 91 | Henr. M. | Tibosch | ||
| 101 | Adr. M.J. | Timmermans | Doorgehaald | |
| 101 | Wilh. P. | Corsten | Wed. Timmermans | |
| 101 | Joh. H. | van den | Heuvel | Inwonend |
| 105 | Adr. | van | Helvoort | |
| 107 | Mart. | Kluijtmans | Doorgehaald | |
| 107 | Maria | Hellings | Wed. Kluijtmans/doorgehaald | |
| 109 | Jan J. | Brus | ||
| 111 | Joh. | van | Helvoort | |
| 111 | Ger. T.M.M. | Hollanders | Inwonend | |
| 127 | Wilh. | van den | Heuvel | |
| 127 | Wilh. H. | van | Oers | Inwonend/doorgehaald |
| 129 | Leon. | Voets | ||
| 129 | Corn. A.J. | Koolen | Inwonend/doorgehaald | |
| 133 | Ferd. A. | van | Hooft | |
| 135 | Josina | van | Breugel | Wed. Kooijmans |
| 137 | Joan. A. | van der | Vleuten | |
| 139 | Transformatorhuisje PNEM | |||
| 141 | Ant. M.H.M. | Schreppers |
| Bronnen, noten en/of referenties |