U kunt ons steunen door lid van de Heemkundekring Schijndel te worden. Iedere dinsdagochtend zijn wij tussen 9 en 12 uur in de heemkamer: Cultureel Centrum Spectrum, Steeg 9 g, Schijndel. |
Verdwenen gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
| Hoofdstraat 29 || [[Huize de Borne]] || 1931 || ||[[Bestand: Villa de Borne.jpg|150px]] | | Hoofdstraat 29 || [[Huize de Borne]] || 1931 || ||[[Bestand: Villa de Borne.jpg|150px]] | ||
|- | |||
| Hoofdstraat 171 || [[De Kafmolen]] || 1927 || || [[Bestand:De_Kafmolen_1930-1940_Slagerij-Café.jpg|150px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Houterdsedijk 7]] || Kortgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Houterdsedijk 07 - 02.jpg|150px]] | | [[Houterdsedijk 7]] || Kortgevelboerderij || onbekend || ||[[Bestand:Houterdsedijk 07 - 02.jpg|150px]] | ||
| Regel 73: | Regel 75: | ||
| [[Oude Steeg 2-4]] || Horeca || ca. 1870 || ||[[Bestand:Oude Steeg 02-04 - 01.jpg|150px]] | | [[Oude Steeg 2-4]] || Horeca || ca. 1870 || ||[[Bestand:Oude Steeg 02-04 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| Pompstraat 25 || [[Lambertus School]] || ca. 1930 || ||[[Bestand:Lambertusschool 01.jpg|150px]] | | [[Pompstraat 25]] || [[Lambertus School]] || ca. 1930 || ||[[Bestand:Lambertusschool 01.jpg|150px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Schrijvershoef 13]] || Kortgevelboerderij || ca. 1850 || ||[[Bestand:Schrijvershoef 13 - 01.jpg|150px]] | | [[Schrijvershoef 13]] || Kortgevelboerderij || ca. 1850 || ||[[Bestand:Schrijvershoef 13 - 01.jpg|150px]] | ||
| Regel 82: | Regel 84: | ||
|- | |- | ||
| [[Sportparklaan 9]] || Logement || 1934 || ||[[Bestand:Sportparklaan 09 - 01.jpg|150px]] | | [[Sportparklaan 9]] || Logement || 1934 || ||[[Bestand:Sportparklaan 09 - 01.jpg|150px]] | ||
|- | |||
| Steeg 9 || [[Lagere Technische School]] || 1969 || || [[Bestand:LTS 1967-02.jpg|150px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Steeg 36]] || Langgevelboerderij || ca. 1830 || ||[[Bestand:Steeg 36 - 01.jpg|150px]] | | [[Steeg 36]] || Langgevelboerderij || ca. 1830 || ||[[Bestand:Steeg 36 - 01.jpg|150px]] | ||
Huidige versie van 11 mrt 2025 11:20
| Adres | Oorsprong | bouwjaar | status | foto |
|---|---|---|---|---|
| Toon Bolsiusstraat 9 | Boerenbondsgebouw | 1928 | ||
| Boschweg 54-56 | Woonhuis | ca. 1900 | ||
| Boschweg 19-21 | Bedrijf | ca. 1910 | ||
| Boschweg 63 | Meelhandel | ca. 1925 | ||
| Boschweg 77 | Woonhuis | ca. 1925 | ||
| Boschweg 125 | Aloysiusschool Boschweg | 1930 | ||
| Boschweg 155 | Boerderij | ca. 1900 | ||
| Bunderstraat 6-6A | Langgevelboerderij | ca. 1900 | ||
| Pastoor van Erpstraat 2 | Mariahoeve | 1936 | ||
| Pastoor van Erpstraat 4 | Mariaschool Centrum | 1906 | ||
| Gemondseweg 53 | Langgevelboerderij | 1738 | ||
| Heeswijkseweg 2 | Langgevelboerderij | onbekend | ||
| Heikantstraat 7 | Keuterboerderij | ca. 1900 | ||
| Hermalen 1 | Kortgevelboerderij | onbekend | ||
| Hoeves 4 | Kortgevelboerderij | ca. 1870 | ||
| Hoofdstraat 18 | Dorpswoning | ca. 1870 | ||
| Hoofdstraat 152 | Villa | 1942 | ||
| Hoofdstraat 27 | Woonhuis | ca. 1920 | ||
| Hoofdstraat 29 | Huize de Borne | 1931 | ||
| Hoofdstraat 171 | De Kafmolen | 1927 | ||
| Houterdsedijk 7 | Kortgevelboerderij | onbekend | ||
| Houterdsedijk 29 | Langgevelboerderij | 1877 | ||
| Hulzebraak 2 | Woonhuis | 1935 | ||
| Julianastraat 2-8 | R.K. Kerk | 1963 | ||
| Kanaaldijk-Noord 2 | Langgevelboerderij | onbekend | ||
| Kanaaldijk-Noord 14 | Woonhuis | ca. 1930 | ||
| Kanaaldijk-Zuid 5 | Brugwachterswoning | 1946 | ||
| Kanaaldijk-Zuid 9-15-17 | Sluiswachterswoning | 1946 | ||
| Kerkendijk 130 | Langgevelboerderij | ca. 1870 | ||
| Kloosterstraat 26-30 | Politiebureau | ca. 1950-1955 | ||
| Kluisstraat 11 | Patronaat | 1907 | ||
| Lieseindsestraat 14 | Kortgevelboerderij | 1844-1845 | ||
| Markt 1 | Woonhuis | ca. 1885 | ||
| Molendijk 64 | Kortgevelboerderij | ca. 1800 | ||
| Oude Molenheide 8 | Gemeentehoeve | 1926 | ||
| Oude Steeg 2-4 | Horeca | ca. 1870 | ||
| Pompstraat 25 | Lambertus School | ca. 1930 | ||
| Schrijvershoef 13 | Kortgevelboerderij | ca. 1850 | ||
| Sint Servatiusstraat 31-33 | Arbeiderswoningen | ca. 1890 | ||
| Sint Servatiusstraat 69 -73 | Wasblekerij | 1925-1926 | ||
| Sportparklaan 9 | Logement | 1934 | ||
| Steeg 9 | Lagere Technische School | 1969 | ||
| Steeg 36 | Langgevelboerderij | ca. 1830 | ||
| Steeg 38 | Kortgevelboerderij | onbekend | ||
| Steeg 25 | Kortgevelboerderij | ca. 1930 | ||
| Meijgraaf 14-16 | Woonhuis | ca. 1800 | ||
| Weidonk 6 | Kortgevelboerderij | ca. 1900 | ||
| Zijweg Dungen 14 | Landarbeiderswoning | ca. 1870 | ||
| Hardekamp 4 | Langgevelboerderij | ca. 1870 | ||
| Molenstraat 17B-19 | Sint Antonius molen | 1837 |